Rezervace Místo č. 3

rezervace platí od 14:00 hod do 14:00 hod

Rezervace jsou možné i přes email či messenger. Stačí uvést - Jméno, Příjmení, email, lovné místo, termín od-do, počet rybářů a doplňkové služby dle ceníku. Nelze zaručit, že někdo nevytvoří online rezervaci dříve. Děkujeme za pochopení

Pokyny pro vyplnění rezervace !!!

Krok 1.        Vyberte datum příjezdu a odjezdu a klikněte na pokračovat. Pozor, víkend lze rezervovat pouze celý, tj. od pátku do neděle, nelz

Krok 2.        Pokud budete dva rybáři, označte "druhý rybář". V případě,  že si přejete vypůjčit nějaké vybavení nebo budete mít doprovod, označte i ty položky, které si přejete využít. Uvedená cena se vždy započítá dle délky vybraného termínu.

Krok 3.         Vyplňte kontaktní údaje, případně napište poznámku.  Povinné údaje jsou - Jméno, Příjmení a email. Ostatní údaje jsou nepovinné.

Krok 4.         Zkontrolujte údaje, potvrďte seznámení se s obchodními podmínkami a souhlas se zásadami zpracování osobních údajů. Dále potvrďte rezervaci s povinností platby.

Krok 5.           Proveďte platbu za pomoci QR kódu, případně převodem ve vašem internetovém bankovnictví.Upozorňujeme, že je potřeba uhradit platbu co nejdříve. Splatnost 5 dní od rezervace, proto doporučujeme uhradit platbu ihned po vytvoření rezervace "okamžitou platbou".Pokud částka nebude přijata do 5 dní, systém rezervaci zruší a opět ji nabídne k rezervaci zákazníkům.

Rezervaci je možno zrušit nejdéle 15 dní před termínem rezervace, v opačném případě je účtován poplatek ve výši 100% hodnoty rezervace!!!!!!